Відкриваємо світ есперанто! Bonan tagon! Saluton!

Цьогоріч студенти ОПП прикладна лінгвістика вперше обрали вибірковий освітній компонент Інтерлінгвістика, в рамках якого вивчають лінгвістичні особливості міжнародної та крос-культурної комунікації. Особливу увагу приділено природним та планованим мовам, які використовувалися і викогристовуються у різні часи для забезпеченням потреб міжнародного спілкування та його оптимізації. Важливою частиною опанування матеріалу з інтерлінгвістики стало не лише засвоєння теоретичного матеріалу, але й проведення практичних занять, на яких здобувачі освіти мають можливість вивчати мову есперанто. Це вдалося зреалізувати шляхом внутрішньої академічної мобільності науково-педагогічних працівників університету, зокрема залученню сертифікованого викладача мови есперанто, професора кафедри української мови та лінгводидактики Данилюк Н.О.

Приємним є той факт, що завдяки здобутим навичкам вивчення іноземної мови, студенти з легкістю опановують і застосовують граматичні правила та лексичні одиниці мови есперанто на практиці, складають розповіді про себе, діалоги та проводять перші бесіди. Допомагають у вивченні мови есперанто і численні матеріали, які зібрані у Центрі мови есперанто, який був відкритий на факультеті іноземної філології.

Професор кафедри прикладної лінгвістики О.О. Рогач

Відкриваємо світ есперанто! Bonan tagon! Saluton!