Гостьова лекція для студентів 1 курсу ОП Прикладна лінгвістика. Переклад і комп‘ютерна лінгвістика

9 квітня 2024р. відбулась гостьова лекція доцента кафедри української мови та прикладної лінгвістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Оксани Зубань на тему «Система TextAttributor як інструмент параметризації українськомовних текстів».

Лекцію було організовано Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності у межах загальноукраїнської системи внутрішньої академічної мобільності. Модератором події виступила доцент кафедри іноземних мов та перекладознавства Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Юлія Демʼянчук.

Організували приєднання до лекції студентів 1-го курсу ОП Прикладна лінгвістика. Переклад і комп‘ютерна лінгвістика доктор філологічних наук, професор кафедри прикладної лінгвістики Біскуб Ірина Павлівна та кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри прикладної лінгвістики Розвод Еліна Вадимівна. Під час лекції була представлена автоматична система стилеметріі та атрибуції текстів україномовного медійного дискурсу, яку розробили фахівці кафедри української мови та прикладної лінгвістики КНУ імені Тараса Шевченка.

Здобувачі освіти прослухали лекцію та взяли участь у дискусії у межах викладання курсу Прикладна і комп’ютерна лінгвістика. Щиро дякуємо організаторам за інформаційно насичене професійне спілкування!

Ірина Біскуб
Еліна Розвод