Профорієнтаційна зустріч з ліцеїстами Княгининівського ліцею Волинської обласної ради

11 квітня 2024 року викладачі кафедри прикладної лінгвістики Волинського національного університету ім. Лесі Українки провели профорієнтаційну зустріч з ліцеїстами Княгининівського ліцею Волинської обласної ради.
Викладачі поспілкувалися з одинадцятикласниками, розповіли про унікальність ОПП “Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика”, успішних випускників кафедри, наголосили на важливості вивчення англійської мови в межах інтеграції України в ЄС та підкреслили необхідність опанування навичок у сфері ІТ.

Після профорієнтаційної зустрічі було проведено круглий стіл “Прикладна лінгвістика – гарантія успішного майбутнього”. Особлива вдячність вчителю іноземних мов та студенту кафедри прикладної лінгвістики, Максиму Якимчуку, за ініціативу та організацію заходу. Цього року ліцей вперше здійснює набір у 8 клас на 2024-2025 н.р. за новим профілем – “Прикладна лінгвістика”, тому, такі надзвичайно цінні та плідні зустрічі будуть постійно проводитись, оскільки обмін досвідом є дуже цінним, а співпраця між викладачами університету та вчителями ліцею – обов’язкова.

Дякуємо директору ліцею, Ользі Омелько та всім вчителям, які долучилися до обговорення та розвитку нового напрямку навчання. Нехай наша співпраця сприяє успішному старту нового профілю. Бажаємо усім натхнення, творчості та плідного співпраці. Вперед до нових досягнень та здобутків!