Теорія і практика у вивченні англійської мови бізнесу

12 травня 2023 року відбулася цікава зустріч студентів-магістрів спеціальності Прикладна лінгвістика з успішним американським бізнесменом Сварупом Пауделем. Розмова йшла про умови ведення бізнесу у сучасному глобалізованому світі, про створення та розвиток стартапів, про виклики, з якими зустрічаються молоді підприємці, та запоруки їхнього успіху. Сваруп Паудел розповів також про свій шлях до роботи в командів фахівців, які надають консультативну допомогу бізнесменам, що прагнуть створити власний бізес та зреалізувати свою ідею стартапу, а також про особливості роботи в такому важливому секторі, як криптовалюта. Студенти мали можливість поставити питання, поспілкуватися на цікаві для них теми, а також попрактикувати навички розмовної англійської мови з носієм мови.

Доцент кафедри прикладної лінгвістики О. О. Рогач

Теорія і практика у вивченні англійської мови бізнесу