Міждисциплінарний вектор іншомовної освіти – напрям руху, обраний правильно

Початок днів науки на кафедрі прикладної лінгвістики ознаменовано проведенням  ІІ науково-практичного студентського семінару «Міждисциплінарний вектор іншомовної освіти». Студенти презентували свої наукові проєкти, підготовлені під керівництвом завідувачки кафедри, професорки Ірини Біскуб в межах курсу «Основи прикладної лінгвістики» та «Історія світової літератури». Тематика досліджень вражала багатогранністю студентських інтересів, що варіювали від аналізу творчого методу видатних митців літератури та долі української держави у світовому політичному контексті до  занурення у світ надсучасних технологій, паралельних реальностей і навіть надприродних здібностей. Такі широкі межі дослідницької роботи пояснено жагою до пізнання молодих дослідників, а також прагненням наукових наставників створити додаткову мотивацію для студентів, не обмежуючи сферу творчого пошуку. За такого підходу студенти не лише блискуче та з ентузіазмом представляли власні доробки, а й  з цікавістю слухали доповіді інших та активно долучалися до дискусії. Семінар перебігав у невимушеній та піднесеній атмосфері й завершився відчуттям задоволеності проведеною роботою та натхненням на подальші звершення.

Автор публікації – старший викладач кафедри прикладної лінгвістики Олена Карпіна

Міждисциплінарний вектор іншомовної освіти – напрям руху, обраний правильно