Програма V студентської наукової конференції «ЛІНГВІСТИЧНІ ГОРИЗОНТИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

ВОЛИНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ
КАФЕДРА ПРИКЛАДНОЇ ЛІНГВІСТИКИ

V студентської наукової конференції
«Лінгвістичні горизонти ХХІ століття»
4 листопада 2021 року

Луцьк 2021

СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ

Модератор – Рогач Оксана Олексіївна, кандидат філологічних наук, доцент, Бондар Тетяна Георгіївна, кандидат філологічних наук, доцент.

Passcode: jftmV1

1. Горайчук Юлія Сергіївна. Вербалізація концепту КРАСА ЛЮДИНИ: лінгвокультурний аспект.
  2. Дзюбак Тетяна Валеріївна. Прагматичні маркери неправди у дискурсі передвиборчих дебатів Д. Трампа.
  3. Клочак Ірина Василівна. Мультимодальна метафора в рекламному дискурсі.
  4. Лукянець Діана Ігорівна. Дiапазон концептуальних метафор, що репрезентують covid-19 в англомовному медiадискурсi.
  5. Романюк Тетяна Іванівна. Дотик як невербальний індикатор соціально-культурних відносин в англомовному кінодискурсі (на матеріалі серіалу Downton Abbey).
  6. Трофимук Олена Леонідівна. Мовна об’єктивація концепту SUCCESS –УСПІХ у масмедійному дискурсі.

Модератори – Біскуб Ірина Павлівна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної лінгвістики, Крестьянполь Любов Юріївна, кандидат технічних наук, доцент.

Passcode: b6YUJv

1. Грицюк Вікторія Олександрівна. Формування посібника для додаткового читання як предмету для розвитку навички читання.
  2. Ковальчук Олена Володимирівна. Особливості формування критичного дискурс аналізу на основі промови “We will meet again” Королеви Великої Британії та королівств Співдружності, Єлизавети II.
  3. Марченко Катерина Анатоліївна. Telegram месенджер як засіб створення чат-ботів.
  4. Николаєвич Соломія Андріївна. Аналіз текстового матеріалу на базі корпусу Вікіпедії.
  5. Петрук Ольга Вікторівна. Використання електронних підручників у навчальному процесі.
  6. Серватович Вікторія Олександрівна. Особливості мовлення осіб з афазією (за матеріалами документальних хронік).

Модератор – Засєкін Сергій Васильович, доктор філологічних наук, професор, Хомяк Алла Петрівна, кандидат педагогічних наук, доцент.

Passcode: cct1Ca

1. Вакулюк Соломія Олександрівна. Етичні засади художнього перекладу.
  2. Ворон Юлія Дмитрівна. Англомовні дитячі пісні як засіб навчання мовлення учнів молодших класів.
  3. Гарань Наталія Миколаївна. Теоретичні і практичні аспекти запам’ятовування слів.
  4. Зелінська Оксана Ярославівна. Developing Critical Thinking Skills in Proactive Foreign Language Learning.
  5. Мельник Дарина Вікторівна. Англомовні рекламні слогани: структурно-семантичні аспекти та особливості перекладу.
  6. Молодика Аліна Олександрівна. Лінгвістичні особливості та переклад англомовних рекламних слоганів.
  7. Онюх Юлія Михайлівна. Застосування інноваційних технологій у методі Каллана.
  8. Шимчук Олександр Олександрович. Структурні та семантичні особливості англомовних назв продуктів харчування.

Модератор – Вербицька Анна Едуардівна, кандидат філологічних наук, доцент, Каліщук Діана Миколаївна, кандидат філологічних наук, доцент.

Passcode: 8ekSeP

1. Гаврилюк Марина Вячеславівна. Вербалізація концепту WAR в сучасній англійській мові.
  2. Гусак Мар҆яна Володимирівна. Лінгвістичні особливості рекламного дискурсу та його жанри.
  3. Дацків Софія Русланівна. Лінгвістичні особливості інтертекстуальності.
  4. Жук Олена Миколаївна. Гендерна нерівність у ЗМІ.

ПОРЯДОК РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Привітання та вступне слово проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці, професора Засєкіної Лариси Володимирівни, декана факультету іноземної філології доцента Макарук Лариси Леонідівни, завідувача кафедри прикладної лінгвістики, професора Біскуб Ірини Павлівни та старшого викладача кафедри прикладної лінгвістики Карпіної Олени Олександрівни.

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ ТА ОРГКОМТІЕТ

• 10 год. 20 хв.
  •  Виступ на секційному засіданні – 5–7 хв.
  • Обговорення доповіді – 2 хв.
  • Біскуб Ірина Павлівна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної лінгвістики.
  • Макарук Лариса Леонідівна, доктор філологічних наук, декан факультету іноземної філології.
  • Ущина Валентина Антонівна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри англійської філології.
  • Станіслав Ольга Вадимівна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри романських мов та інтерлінгвістики.
  • Застровська Софія Олександрівна, кандидат філологічних наук, професор, завідувач кафедри німецької філології.
  • Коляда Еліна Калениківна, кандидат філологічних наук, професор, завідувач кафедри практики англійської мови.
  • Андрієвська Вікторія Валеріївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри романських мов та інтерлінгвістики.
  • Карпіна Олена Олександрівна, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри прикладної лінгвістики.
  • Ауст-Кушнір Людмила Василівна, лаборант кафедри прикладної лінгвістики.