Профорієнтаційна зустріч з учнями Лищенського ліцею

24 травня 2023р. викладачі кафедри прикладної лінгвістики організували профорієнтаційну зустріч з учнями та викладачами Лищенського ліцею. Під час продуктивної профорієнтаційної зустрічі із учнями та адміністрацією Лищенського ліцею поділились цікавими фактами про Волинський національний університет імені Лесі Українки й освітні програми факультету іноземної філології.

Щиро дякуємо директорці навчального закладу пані Наталії Сікорі за мотивацію вступати саме до нашого університету! Приємно, коли на перших партах уже сидять учні, які зробили свій вибір і обрали наш університет для вступу! Лищенський ліцей – зразковий навчальний заклад, у якому зараз викладають дві випускниці прикладної лінгвістики, а серед вчителів — батьки наших успішних випускників!

Дякуємо за чудову атмосферу зустрічі та плідну співпрацю з університетом!

Профорієнтаційна зустріч з учнями Лищенського ліцею