Професійна діяльність та працевлаштуання фахівця філолога – екскурсія на Mint Innovations (Moden Expo)

Стимулювання професійного вдосконалення та пошук ефективних індустріальних рішень – це про луцьку Mint Innovations, компанію, що входить до групи компаній Modern Expo та робить виклики міжнародним гравцям.
Mint Innovations створює програмне забезпечення для керування поштоматами, касами самообслуговування, цифровими вітринами магазинів та працює над розробкою систем розпізнавання рухів при скануванні товару. Так, це завдання, над якими плідно працюють луцькі професіонали у стінах головного офісу міжнародного виробника торговельного обладнання Modern Expo’.
    5 листопада 2021 р. студенти спеціальності Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика’ під керівництвом завідувача кафедри прикладної лінгвістики Ірини Біскуб відвідали компанію та  змогли переконатися, що поняття штучного інтелекту та автоматизації виробництва – це ключові вектори розвитку сучасної промисловості.
    Комерційний  директор Mint Innovations, Сергій Карпюк – випускник спеціальності «Прикладна лінгвістика» 2007 року – підкреслює, що діяльність компанії сфокусована на трьох аспектах – роботизації виробничого процесу та пошуку цифрових рішень з використанням технологій computer vision. Саме у цих напрямках і здійснюватиметься подальша співпраця компанії з кафедрою прикладної лінгвістики.
    Екскурсію компанією відвідали також студенти, які вивчають вибіркову дисципліну «Професійна діяльність та працевлаштування фахівця-філолога», які мали змогу пересвідчитись, що сучасна іноземна філологія – це галузь знань, яка затребувані у різних сферах суспільної та професійної діяльності.      Студенти, зацікавленні особливостями розробки програмного забезпечення для сучасного відділу ритейлу, матимуть унікальну можливість долучитися до роботи компанії.
    Безсумнівно, така співпраця розширює горизонти можливостей для студентства та мотивує до постійного самовдосконалення. Дякуємо Mint Innovations, Тарасу Коменді, Сергію Карпюку, Катерині Вдовиченко за пізнавальну зустріч й захоплюючу екскурсію та з нетерпінням чекаємо подальшої співпраці!

Завідувач кафедри прикладної лінгвістики, професор І.П. Біскуб