Звіт навчальної практики у сфері ІТ

16 листопада 2022 студенти 3 курсу (ОПП. Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика) в рамках навчальної практики в сфері ІТ разом зі старшою викладачкою кафедри Еліною Вадимівною Розвод відвідали інформаційне агентство «Конкурент».

Студентів радо зустрів головний редактор ІА «Конкурент» Андрій Лучик та провів невеличку екскурсію агентством: показав, де працюють журналісти, а також дозволив зазирнути до студії, де записують випуски новин.

Згодом у невимушеній атмосфері Андрій Лучик  розповів студентам про кібератаки, як вони здійснюються, а також, як запобігти цьому або ж як швидко відновити роботу сайту, який зазнав атаки. Особливу увагу присвятили DDoS-атакам, яких зазнавало й інформаційне агентство “Конкурент”. Також пан Андрій поділився досвідом боротьби з російськими ботами в телеграм-каналах. Така інформація зараз є надзвичайно актуальною, оскільки нам доводиться вести війну ще й на інформаційному фронті.

Студенти вдячні інформаційному агентству “Конкурент” за можливість поглибити знання в сфері ІТ, а саме кібербезпеки.

Звіт навчальної практики у сфері ІТ