Зустріч із представниками міжнародної компанії Modern-Expo Group

11 червня 2024 року студенти, викладачі та завідувач кафедри прикладної лінгвістики відвідали зустріч зі співвласником і генеральним директором міжнародної компанії Modern-Expo Group Петром Пилипюком, яка відбулась у Волинському національному університеті імені Лесі Українки.

Петро Павлович під час спілкування зі студентами розповів свою історію та шлях до створення міжнародної компанії. Генеральний директор міжнародної компанії Modern-Expo Group зазначив, що пам’ятає, як сам був студентом Луцького педагогічного інституту імені Лесі Українки, та порадив нинішнім випускникам розвивати свої сильні сторони й обирати справу до душі.

А також розповів про роботу підприємства, його виробничі потужності, партнерів і продукцію.

Проректорка Наталія Благовірна розповіла, що мета заходу – посилення комунікації між компанією та Університетом і в подальшому формування спільного бачення покращення якості освіти та відповідності фахівців навчального закладу вимогам роботодавців. Представники компанії Modern-Expo Group на чолі з Петром Пилипюком хотіли презентувати студентству своє підприємство та ознайомити з його філософією.

Опісля до студентів зверталися працівники компанії, які розповідали свої історії роботи на підприємстві. Зокрема, директор департаменту виробництва Ігор Мордас поділився, як за понад 20 років у компанії пройшов шлях від оператора верстатів до нинішньої посади.

На закінчення, студенти та викладачі могли поставити питання представникам Modern-Expo Group і поспілкуватися з ними.

У ході підгтовки публікації використано текст та фото із сайту ВНУ імені Лесі Українки

Зустріч із представниками міжнародної компанії Modern-Expo Group