Запрошують на навчання проєктних менеджерів: зустріч із роботодавцями

1 травня 2023р. бакалаври та магістри освітньої програми Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика зустрілись із керівником освітніх проектів компанії InternetDevels, керівницею ІТ школи OXIT Оксаною Демчук. Компанія InternetDevels є багаторічним партнером з дуальної освіти, стейкхолдером та роботодавцем для студентів та випускників нашої освітньої програми.
Метою зустрічі було познайомити студентів із особливостями працевлаштування у сфері IT та проінформувати їх про можливість навчання на курсах проектних менеджерів, яке також передбачає опанування технологій штучного інтелекту.
Оксана Демчук запросила студентів на унікальний безкоштовний курс “Проектний менеджер” у академії програмування ОхІТ.
Академія відкриває двері для всіх, хто володіє англійською, уміє структурувати свої думки та мріє про кар’єру в ІТ.
На курсі, який є формою неформальної освіти, студенти отримають купу корисних знань та навичок для керування веб-проектами, зокрема:
– Основи проектного менеджменту
– Секрети керування веб проектами
– Майстерність спілкування з клієнтами та командою
– Планування проектів та контроль якості виконаної роботи
– Застосування Agile, Scrum та інших крутих методологій
– Основи роботи з програмами ШІ для управління проектами.
Варто зауважити, що завдяки багаторічному досвіду співпраці, компанія гарантує можливість поєднання навчання в університеті із неформальною освітою на курсі проектних менеджерів.
Результати навчання бакалаврів та магістрів на курсі проектних менеджерів будуть зараховані як результати неформальної освіти.
Бажаємо успіху майбутнім курсантам!
Ірина Біскуб

Запрошують на навчання проєктних менеджерів: зустріч із роботодавцями