Вручення дипломів 2022

     У морозний вівторок 18 січня, у стінах Лесиного університету відбулась грандіозна подія – урочистості з нагоди вручення 75 дипломів неймовірно розумним та унікальним випускникам. Актова зала була переповнена амбітними та талановитими магістрами, для яких цей день є початком нового та успішного життя. «Диплом ВНУ – це фундамент для вашої майбутньої праці, для вашої самореалізації» – у своїй промові сказав Анатолій Цьось, ректор Волинського національного університету. Підтвердженням цих слів стали запрошені випускники ВНУ, які є успішними кожен у своїй сфері.
     На врученні дипломів магістрам факультету іноземної філології особливою гостею стала Юлія Яковлюк, автор експрес-методик і викладач іноземних мов, керівник центру іноземних мов «Мандарин». У своїй промові вона поділилась тим, як розпочала власну справу не маючи нічого, окрім знань, здобутих в університеті. Після промови пані Юлія разом з ректором мала змогу вручити дипломи випускникам та потиснути руку майбутнім професіоналам своєї справи.
Також для магістрів приготували музичне привітання студентки факультету культури, виконавши відомі українські пісні. Завершилась церемонія традиційним підкиданням шапочок, після чого колишні студенти мали змогу відсвяткувати цю подію зі своїми рідними та друзями.
Роки навчання минули, але двері Лесиного вишу будуть завжди відкриті для наших магістрів. Бажаємо успіху та наснаги нашим дорогим магістрам!
 
Стаття: Остах Юлія, Притолюк Софія.
Фото: Попова Вероніка.
Вручення дипломів 2022

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to top