Дослідження студентів у рамках курсу «Квантитативна лінгвістика»

Щороку в рамках курсу «Квантитативна лінгвістика» студенти проводять власні статистичні дослідження, цей рік не став винятком. Четвертокурсники мали можливість самостійно обрати тему, яка їх цікавить та представити результати опитування.

Статистичні дослідження проводяться з метою висунути деяке припущення стосовно населення, що вивчається, і залежить від поставлених в опитуванні питань. Впродовж усього курсу студенти вчились правильно збирати, аналізувати та представляти дані.

Обрані студентами теми ілюструють проблеми та питання, актуальні у сучасному суспільстві. Серед них були такі: “The role of social networks in our society”, “Compatibility of people”, “Online vs face-to-face learning”, “Z generation estimates “Shrek””, “The role of books in modern life”, “The use of technology” та інші.

Результати досліджень були досить різноманітними: деякі передбачуваними, а інші – дещо шокуючими. Для кращого сприйняття вони були візуалізовані у форматі презентацій, з якими ви можете ознайомитись.

Завідувач кафедри прикладної лінгвістики проф.. І.П Біскуб, доцент кафедри прикладної лінгвістики О.О. Рогач, доцент кафедри прикладної лінгвістики Ю.М. Линник

Дослідження студентів у рамках курсу «Квантитативна лінгвістика»