Студенти та викладачі кафедри відвідали виставу “Лісова пісня”

28 лютого 2023 року у Волинському академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбулася вистава за твором видатної української поетеси Лесі Українки «Лісова пісня». У залі було багато глядачів. Серед шанувальників творчості Лесі Українки були й студенти та  викладачі Волинського національного університету імені Лесі Українки.

«Я була щиро здивована грою акторів! Вони зуміли передати, нам, глядачам, справжні емоції героїв так, що в мене впродовж усієї вистави «йшли мурахи» по всьому тілу! Це було справді круто і фантастично! Також мене вразили декорації, які передавали всю містичність виступу та переносили нас у світ добра і зла.»

«Вистава почала привертати увагу з перших секунд. Декорації створювали заворожуючу, незвичайну атмосферу, яку доповнювали звуки старого лісу, відтворювані самими ж акторами. Твоя свідомість поринала у картину настільки, що ти боявся відвести погляд, аби ненароком не пропустити якоїсь деталі. По закінченню вистави, увесь зал гучно аплодував, дякуючи акторам за неперевершену гру, адже емоції після перегляду були шаленими, залишивши по собі багато тем для роздумів.»

Своїми враженнями про виставу охоче з вами поділились студентки 1 курсу  ОПП Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика

Бурміч Олександра та Давидюк Христина.

Студенти та викладачі кафедри відвідали виставу “Лісова пісня”