Педагогічна практика студентів IV курсу спеціальності “Прикладна лінгвістика”

6 грудня 2017 року на кафедрі прикладної лінгвістики відбувся захист педагогічної практики, яку студенти IV курсу спеціальності “Прикладна лінгвістика” проходили згідно навчального плану з 06.11.2017 р. по 27.11.2017р. у Луцькій спеціалізованій школі I-III ст. № 1, Луцькій гімназії № 4 імені Модеста Левицького, Луцькій спеціалізованій школі I-III ст. № 5, Луцькій гімназії № 18, Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Луцькому НВК № 26.

Мета педагогічної практики полягала у творчому використанні теоретичних та методичних знань, оволодінні практичними вміннями та основними навичками педагогічної діяльності в закладах різного типу: спеціалізовані школи, гімназії, коледжі.

Під час практики студенти відвідували та аналізували навчальні заняття, виховні заходи, знайомилися з навчальними планами та дидактичним забезпеченням предмету «Англійська мова», самостійно готували та проводили уроки з англійської мови, а також виховні години.

Педагогічна практика студентів IV курсу спеціальності “Прикладна лінгвістика”