Вітаємо переможців I-го етапу студентської олімпіади з прикладної лінгвістики

12 грудня  2017 року завершився I етап студентської олімпіади з прикладної лінгвістики.

До участі у фінальному турі були запрошені студенти III та IV курсу, які набрали найбільшу кількість балів під час комп`ютерного тестування:

• Василькова Ірина
    • Гапон Анастасія
    • Усик Дарина
    • Сахнюк Павло
    • Михальчук Богдан
    • Федорчук Анна
    • Сидорук Аліна
    • Подольська Ольга

Студенти презентували результати власних наукових досліджень, що торкаються нагальних питань сучасної прикладної лінгвістики.

Журі у складі д.ф.н., проф. Біскуб І.П., к.ф.н., доц. Добжанської-Найт Н.І., к.ф.н., доц. Засєкіна С.В., к.п.н., доц. Хомяк А.П. визначили переможців:

I місце- Федорчук Анна, студентка 3 курсу,  із презентацією стосовно перспектив розвитку штучного інтелекту у сучасному світі.

II місце-Сидорук Аліна, студентка 4 курсу, із презентацією на тему особливостей опанування рідної мови.

III місце – Ольга Подолець, студентка 3 курсу, із доповіддю про використання прийомів НЛП у рекламі.

Згадані студенти представлятимуть кафедру прикладної лінгвістики СНУ імені Лесі Українки на Всеукраїнській олімпіаді з прикладної лінгвістики, яка відбудеться навесні 2018 року.

Вітаємо переможців I-го етапу студентської олімпіади з прикладної лінгвістики