КОМП’ЮТЕРНА ПРАКТИКА У ZOOM SUPPORT LLC

У другому семестрі 2017/18 навчального року студенти 3 та 4 курсів спеціальності “Прикладна лінгвістика” проходили комп’ютерну практику в компанії Zoom Support LLC (м. Луцьк). Керівником практики від кафедри є проф. Біскуб І.П., а на підприємстві керувала практикою талановита випускниця Факультету іноземної філології, менеджер талантів Мар’яна Неделюк. На першому етапі практики студенти пройшли курс навчання, під час якого оволоділи основними принципами роботи комп’ютерної компанії та знаннями, необхідними для успішного працевлаштування у сфері комп’ютерних технологій.
Наступним етапом стало практичне застосування отриманих навичок в атмосфері креативної та продуктивної співпраці із працівниками компанії. Після проходження практики найталановитіші студенти отримали запрошення до працевлаштування та можливість долучитись до роботи команди професіоналів компанії Zoom Support LLC.
Кафедра прикладної лінгвістики висловлює щиру подяку компанії Zoom Support LLC, персонально заступнику директора Бабійчук Людмилі Сергіївні, та менеджеру талантів Неделюк Мар’яні!
Пропонуємо відеозвіт про походження комп’ютерної практики:
КОМП’ЮТЕРНА ПРАКТИКА У ZOOM SUPPORT LLC