ПРИКЛАДНА ЛІНГВІСТИКА В СНУ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ – ЦЕ БРЕНД: профорієнтаційна зустріч зі школярами міста

У п’ятницю, 20 квітня 2018 р. у стінах СНУ імені Лесі Українки відбулась зустріч учнів загальноосвітніх шкіл м. Луцька із професорсько-викладацьким складом кафедри прикладної лінгвістики. Куратором зустрічі виступила доцент кафедри прикладної лінгвістики Хом’як А.П.

Рогач Оксана
З вітальним словом до школярів звернулась декан факультету іноземної філології, доцент кафедри прикладної лінгвістики Рогач О.О., яка представила інформацію про структуру факультету, кафедри, викладачів-іноземців та мовні центри, що діють в межах факультету.

Проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами, доцент кафедри прикладної лінгвістики Анна Данильчук розповіла про програми студентської мобільності та міжнародних обмінів, у який беруть участь студенти прикладної лінгвістики.
Викладач циклу дисциплін спеціалізаії “Переклад”, доцент Засєкін С.В. окреслив інтелектуальні вектори сучасних перекладацьких технологій та сучасні переваги професії перекладача.

Данильчук Анна
Модератор зустрічі, завідувач кафедри прикладної лінгвістики, професор Біскуб І.П. наголосила на тому, що спеціальність “прикладна лінгвістика” в СНУ імені Лесі Українки цього року відзначає своє 25-річчя. Прикладна лінгвістика в СНУ була єдиною в Україні, на яку минулого року були виділені додаткових 5 місць державного замовлення до раніше зарезервованих 15 місць. Сьогодні ми маємо 20 місць держзамовлення. Це стало наслідком високого рейтингу абітурієнтів, які виявили бажання вивчати прикладну лінгвістику саме в СНУ імені Лесі Українки. Окрім того, завідувач кафедри повідомила присутніх, що з 2018 року вперше серед філологічних спеціальностей у навчальному плані прикладних лінгвістів передбачено проходження виробничої практики (комп’ютерної та перекладацької) на підприємствах, що відповідає сучасним вимогам дуальної освіти в Україні.
Таким чином, прикладна лінгвістика в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки – це бренд, за яким стоять висока якість освіти, сучасні підходи до викладання іноземних мов та комп’ютерних технологій, а також досвідчений колектив професорів та доцентів, які фахово викладають найсучасніші дисципліни.

По закінченні лекції гості кафедри переглянули виставу “Лісова пісня” Лесі Українки англійською мовою. Англомовну постановку здійснили викладачі та студенти кафедри прикладної лінгвістики.

Автори: доц. Бондар Т.Г., ас. Новак В.Р., ст.в. Волошинович Н.В.