Перше тестування PTE у центрі мов та комп’ютерних технологій CLEVER

13 квітня у Львові відбувся семінар-тренінг для адміністраторів центрів тестування Pearson Test of English (PTE), який був організований та проведений ексклюзивним представником  Pearson Language Tests в Україні – компанією International Language Assessment Centre (ILAC). У роботі семінару  взяли участь репрезентанти центрів тестування західних областей України з Дрогобича, Івано-Франківська, Луцька, Львова, Мукачева, Тернополя, Ужгорода.

Центр мов та комп’ютерних технологій CLEVER при СНУ імені Лесі Українки, який на початку 2018 року отримав статус офіційного центру підготовки й тестування РТЕ вже в травні проведе першу екзаменаційну сесію.

Відтепер усі зацікавлені мають можливість пройти мовну підготовку, скласти іспит і отримати безстроковий міжнародний сертифікат відповідно до рівнів володіння англійською мовою, встановлених Радою Європи.

Назви груп рівнів

(Proficiency)

С2

Level 5

У нас ви можете скласти іспити PTE General (тести із загальної англійської для дорослих) та PTE Young Learners (тести із загальної англійської для дітей віком від 6 до 13 років).

Спеціалісти Центру мов та комп’ютерних технологій CLEVER допоможуть вам  оволодіти усіма комунікативними навичками (письмо, говоріння, аудіювання та читання), підготуватися до складання РТЕ на заняттях у групах, індивідуально чи дистанційно, нададуть рекомендації щодо вибору підручників та матеріалів для самопідготовки.

До успіху разом!

Контакти Центру мов та комп’ютерних технологій CLEVER:

Офіційний сайт центру: eenu.edu.ua/uk/structure/centr-mov-ta-kompyuternih-tehnologiy

Керівник центру: Вікторія Новак

Консультант з міжнародних іспитів: Олена Даркевич