Field-trips на заняттях з вибіркової дисципліни «Квантитативна лінгвістика»

У рамках вивчення освітнього компоненту «Квантитативна лінгвістика» студенти 4 курсу спеціальності Прикладна лінгвістика відвідали наукову бібліотеку нашого університету. Здобувачі освіти змогли побачити й почитати вітчизняні та зарубіжні лексикографічні праці, побудовані за основним принципом квантитативної лінгвістики – частотністю.

Працівники бібліотеки, зокрема читального залу, ретельно підібрали зразки частотних словників, а також словники мови Т. Шевченка, Лесі Українки, І. Франка тощо. Особливий інтерес викликали праці С. Бук, а саме словники найчастотніших слів розмовно-побутового стилю української мови та наукового силю сучасної української мови, що містять 3000 найуживаніших лексичних одиниць. Крім того, студенти мали можливість побачити друковані результати квантитативних лексикографічних досліджень таких знаних науковців-практиків, як Н. Дарчук, В. Перебийніс, Н. Клименко, Л. Комарова та ін.

На фото: студенти Максим Чабар, Богдана Лучко, Влад Павлюк  та працівники бібліотеки ВНУ імені Лесі Українки.

О. Рогач, доцент кафедри прикладної лінгвістики

Field-trips на заняттях з вибіркової дисципліни «Квантитативна лінгвістика»