День відкритих дверей в університеті

2 березня у Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулося знайомство із майбутніми абітурієнтами, які завітали до Університету Лесі Українки на Open Day 2024.
Програма дійства відбувалася в навчально-бібліотечному корпусі Н на вулиці Винниченка, 30а., де в холі корпусу представники всіх факультетів та структурних підрозділів облаштували локації.

Опісля відбувся кампус-тур Університетом. Кафедра прикладної лінгвістики зустрічала абітурієнтів цікавими розповідями та печивом. Учні мали змогу поспілкуватися зі студентами та викладачами обраного факультету, отримати відповіді на свої запитання, побачити різні цікавинки. Також абітурієнти могли  на власні очі побачити як у студентів проходять пари, познайомитись із завідувачем та викладачами кафедри та гарно провести час.

День відкритих дверей в університеті