🎭 «All the world’s stage»🎭

25 березня у рамках тижня факультету іноземної філології на кафедрі прикладної лінгвістики відбувся захоплюючий захід, який вразив усіх своєю творчістю та енергією! Наші першокурсники здивували глядачів виставами, які вони готували впродовж декількох тижнів.

Студенти підготували історію кохання відомих персонажів Шрека і Фіони, також показали як Шерлок розкрив грандіозну справу, а ще розповіли нам про маленького хлопчика Чарлі, який знайшов золотий квиток на шоколадну фабрику 👩‍❤️‍💋‍👨🕵🏻‍♂️🍫.

Кожна вистава була особливою та унікальною, переносячи глядачів у світ фантазії та емоцій. Вони демонстрували свої акторські здібності, талант і креативність через різноманітні сценарії та образи.

Атмосфера радості та відчуття спільноти зробили цей день незабутнім для всіх присутніх.
Справжня магія театру була відчутна у кожній деталі цього захоплюваного дійства. Дякуємо усім, хто долучився до цього заходу, і нехай ця творча енергія надихає на подібні заходи ще більше.

🎭 «All the world’s stage»🎭