We aren’t better than the others, we’re just better!

29 березня факультет іноземної філології провів черговий день відкритих дверей для школярів – потенційних вступників Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Кожна кафедра факультету мала честь представитись та у найкращій формі показати, чому саме вона варті того, щоб приймати в себе нове молоде покоління.

Прикладні лінгвісти, німці, англійці, французи та команди практики англійської мови і романських мов/інтерлінгвістики по черзі виступили з короткою розповіддю про кафедри та навчальний процес, а опісля подарували гостям частинку себе у вигляді пісень, танців, сценок та відеороликів.

На завершення дійства сюди завітали студенти-іноземці, які задекламували вірші Лесі Українки та виконали чудову народну пісню.

Все це ще раз підтвердило той факт, що студіювання на ФІФ є водночас змістовне та цікаве. Сумувати не дозволять нікому!

-AL Students’ View-

We aren’t better than the others, we’re just better!