Never hide things from hardcore thinkers.

9 квітня 2019 року у рамках вивчення курсу «Криміналістична лінгвістика» група студентів 4 курсу спеціальності Прикладна лінгвістика під керівництвом доцента кафедри Каліщук Діани Миколаївни, а також викладачів факультету іноземної філології Новак В. Р. та Даркевич О. В.  відвідали Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Спеціалісти центру провели надзвичайно цікаву екскурсію. Студенти та викладачі мали змогу ознайомитись з технічними засобами, які використовуються для проведення експертиз різних типів, побувати в лабораторіях, послухати про методи та методики, якими послуговуються працівники центру, власноруч провести певні процедури.

Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України проводить судові експертизи в цивільних та господарських справах, а саме:

• трасологічні;
  • холодної зброї;
  • балістичні;
  • документів;
  • почеркознавчі;
  • портретні;
  • транспортних засобів і документів, що їх супроводжують;
  • вибухотехнічні;
  • матеріалів, речовин, виробів та харчових продуктів;
  • імунологічні та волосся;
  • комп’ютерно-технічні;
  • товарознавчі;
  • економічні;
  • мистецтвознавчі;
  • у сфері інтелектуальної власності та інші.

Студенти і викладачі вдячні спеціалістам центру за можливість ознайомитись із роботою судових експертів, особливостями та труднощами, що виникають при проведенні різного типу експертиз, за кваліфіковані пояснення та відповіді на чисельні питання, що виникали під час екскурсії.

Never hide things from hardcore thinkers.