Music is the wine that fills the cup of silence.

З нагоди тижня факультету іноземної філології, 27 березня, студенти кафедри прикладної лінгвістики провели фонетичний конкурс, де виконали всесвітньо відомі рок-балади.

Коли починали лунати перші ноти класиків року Smokie (“Living Next Door to Alice”) та The Beatles (“Let It Be”), Oasis (“Wonderwall”) і The Cranberries (“Zombie”), неможливо було зберігати тишу – зал в такт аплодував і тихо підспівував.

Зворушливо під гітару звучала композиція “I Will” британців Radiohead, порадував своїм запальним настроєм легендарний хіт “I Wanna Dance with Somebody” Whitney Houston і звісно ж приємно було слухати популярну “Losing My Religion” американських рокерів R.E.M.

На сцені звучали також і сучасники: The XX (“Crystalised”) та Coldplay (“Scientist”).

В залі панувала неймовірна атмосфера. Всі буквально завмирали щоразу, як на сцену виходили нові виконавці. Емоції, котрі відчував кожен присутній, не можна було описати словами!

Сподіваємося, що музика, яка звучала того дня, змогла увірватися в душу і стати її частинкою!

-AL Students’ View-

Music is the wine that fills the cup of silence.