[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
8 липня 2019 року відбулось урочисте вручення дипломів бакалаврам факультету іноземної філології. Дипломи отримали й випускники спеціальності Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика
 
Позаду чотири роки інтенсивних занять з двох іноземних мов, інформаційних технологій, криміналістичної та політичної лінгвістики, дискурсаналізу та перекладу. Успішно складені нелегкі державні іспити. У професійному портфоліо – педагогічна та комп’ютерна практики
 
У цей урочистий день із вітаннями до випускників звернулась декан факультету іноземної філології доцент Рогач О.О., яка також відзначила найкращих студентів, серед яких Анна Федорчук і Дарина Зубчук.
 
 
Завідувач кафедри прикладної лінгвістики професор Біскуб І.П. наголосила на тому, що цьогорічні випускники свого часу зробили правильний вибір, обравши прикладну лінгвістику як освітню спеціальність, адже у цей день тримають у руках довгоочікувані дипломи, які є запорукою успішної професійної кар’єри.
 
 
Колектив кафедри бажає випускникам вдалого початку професійної діяльності, життєвих успіхів, міцного здоров’я та натхнення для нових звершень!
Ну а найталановитіших – запрошуємо до магістратури
Вручення дипломів бакалаврів – 2019
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *