VIVAT Переможцям Всеукраїнської студентської олімпіади з прикладної лінгвістики!

6 квітня у СНУ імені Лесі Українки відбулося нагородження переможців і учасників Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Прикладна лінгвістика» та урочисте закриття.

 

dsc05129

 

dsc05125

 

dsc05152

Привітати учасників від університету прийшли, окрім організаторів та журі, проректори Андрій Бояр та Анна Данильчук. Звертаючись до студентства, Андрій Олексійович закликав: «Бажаю всі вам незалежно від того, який документ ви отримаєте сьогодні – диплом учасника чи диплом призера, оптимізму та позитиву, адже в будь-якому випадку ви набули нового досвіду, нових емоцій, які стануть вам у пригоді в майбутньому».

Три роки поспіль волинський університет приймає кращих прикладних лінгвістів країни, уже наступного року студенти зберуться в іншому навчальному закладі. Саме з цієї тези й сумом розпочала урочистість завідувач кафедри прикладної лінгвістики, професор й за сумісництвом заступник голови журі Ірина Біскуб: «Я розумію, що наступна олімпіада відбудеться в іншому університеті й ми там теж братимемо участь. Але за ці три роки вона була певним маяком, який вказував нам шлях, який освітлював наш навчальний рік. Це подія, до якої готувалися студенти, викладачі. Готували творчо, неформально, хоча підготовка до олімпіади вимагає й багато формальних справ. Та все ж ми втретє раді вітати наших переможців».

dsc05132

dsc05147

 

dsc05171

 

 

dsc05192

 

dsc05201
dsc05236

 

17841959_1363156167055042_1803541602_n

 

17857568_1363159570388035_1879416530_n

Дипломи учасників та переможців молоді вручив голова журі, доктор філологічних наук, професор Анатолій Загнітко. Переможцем олімпіади став студент СНУ імені Лесі Українки Владислав Білець. Другу сходинку посіли одразу два учасники – Юлія Ворковенко (СНУ імені Лесі Українки) та Данило Островський (ДонНУ імені Василя Стуса). Бронзовими призерами олімпіади стали Євгенія Нетикша (СНУ імені Лесі Українки) та Андрій Далибожик (НУ «Львівська політехніка»). Особливий подарунок від Ірини Біскуб отримала Ірина Селіна (КНУ імені Т. Г. Шевченка), яка посіла п’яте місце на олімпіаді. Звертаючись до дівчини, Ірина Павлівна зазначила: «Я дозволила собі таку розкіш відійти від протоколу й особисто вас відзначити. Ви будете тією студенткою, яка повезе два яблука (символ прикладної лінгвістики) додому. Одне з них особисто від мене, я залишила на ньому підпис й побажання. А також хочу подарувати вам книгу, яку привіз нам на кафедру один із випускників. Він, Андрій Крикавський, приклад успішного прикладного лінгвіста, який зробив блискавичну кар’єру. Нині він працює в корпорації “Google” в Дубліні. У такий спосіб я б хотіла відзначити особливу результативність вашої роботи». Не залишились без подарунків й інші учасники олімпіади, їм вручили міні-бібліотеки від СНУ імені Лесі Українки.

Після нагородження Анна Данильчук закцентувала: «Насправді я думаю, що ви всі перемогли кілька років тому, коли обрали собі фах прикладного лінгвіста. Це одна з найпотрібніших, найсучасніших та найцікавіших професій. Я бажаю вам у майбутньому, який би ви не обрали напрям своє роботи, все ж таки не відступати від основних принципів».

dsc05224

Підсумував свою роботу на посаді голови журі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Прикладна лінгвістика» й професор Анатолій Загнітко: «Олімпіада є результатом того всього, що відбулося протягом року. Тому легко побачити, де ми втратили, а де пішли вперед. З упевненістю можу сказати, що ми пішли вперед. Те, що ми сьогодні тут, в Луцьку, і репрезентуємо єдність України в лінгвістично-прикладних пошуках, свідчить про розвиток прикладної лінгвістики. Насамперед дякую господарям – СНУ імені Лесі Українки – за так талановито та майстрово проведені олімпіади впродовж усіх трьох років. Студентам подякую за те, що ви вчили нас, як відстоювати свої позиції, переконували у фаховості своїх робіт. Це рухає нас уперед. Ви талановиті, ви справжні, ви неповторні і вами може пишатися не тільки ваш університет, а вся наукова родина державного простору».

Завершуючи урочистість, завідувач кафедри прикладної лінгвістики, професор Ірина Біскуб висловила вдячність членам журі, студентам, які приїхали до Луцька. Але найщиріші слова Ірина Павлівна адресувала колективу кафедри та студентам спеціальності «Прикладна лінгвістика», які всі ці роки допомагали в організації олімпіади.

За матеріалами : http://eenu.edu.ua/

VIVAT Переможцям Всеукраїнської студентської олімпіади з прикладної лінгвістики!
Scroll to top