Другий етап Всеукраїнської олімпіади “прикладників” 2017

Всеукраїнська студентська олімпіада з Прикладної Лінгвістики, яка відбувається 05.04.-06.04.2017 в Східноєвропейському національному університеті імені
Лесі Українки, продовжується!

DSCN2531[1]Другим етапом змагання був захист студентських наукових робіт.

наукр р 1Цього разу нам також вдалося поспілкуватися з декількома студентами-прикладниками, які поділилися своїми враженнями після захисту своїх наукових робіт.

DSC_0877Катерина, що приїхала до нас із Харківського національного політехнічного інституту, розповіла про емоції, що переповнювали її та інших учасників впродовж дня:
“Всі хвилювалися звісно, проте ми змогли побороти в собі це відчуття. Я вважаю, що всі виступили досить гідно”. Дівчина запевняє: “Мені все сподобалось!”

Соломія, яка навчається в Ужгородському національному університеті, зі щирою посмішкою на обличчі розповідала нам: “Мені насправді все дуже сподобалося,
тому що обстановка була дуже класною, всі виявилися дуже привітними. Особливо мене вразило ставлення студентів, які дуже-дуже гарно та відповідально підійшли до справи, дуже класно все підготували. Повторюся, в мене тільки позитивні
враження. А ще – організація “івенту” була дійсно хорошою”. Від Соломії ми почули лише схвальні відгуки, адже зі слів дівчини “нічого поганого тут не скажеш”.

DSC_0870

Сподіваємося, що “олімпійці” гідно захистили свою честь на другому етапі Всеукраїнської олімпіади з Прикладної Лінгвістики!

AL Student’s View

Другий етап Всеукраїнської олімпіади “прикладників” 2017