«The Space Movie»

Серед студентських буднів часто трапляються винятки, котрі можуть вмить змінити бачення світу. Яскравим прикладом такого став перегляд фільму «The Space Movie» британського режисера Тоні Палмера, яким студенти та викладачі факультету іноземної філології змогли насолодитися 3 жовтня.

«The Space Movie» – це фільм, створений у пам’ять про день, коли людина вперше ступила на поверхню Місяця. Подія, що увійшла в історію людства як новий етап у розвитку космічної науки та різноманітних технологій для подальшого вивчення Всесвіту.

Кінокартина наповнена важливими документальними деталями, які повністю захоплюють увагу. Тоні Палмер зумів передати всю красу Місяця, відібравши архівні матеріали з NASA і National Archieve, і склав у ефектну композицію про космічний політ, підготовку до нього та про Всесвіт загалом.

Після перегляду цього витвору мистецтва голова кипить від різноманітних думок, що вирують і не дають спокою. Перша базується на тому, з якою довірою ставишся до переглянутого. Друга – емоційна складова, котра була вкладена режисером, усвідомлення того, настільки митець зацікавлений цією темою. Третя думка, можливо ключова, полягає в розумінні безмежності таємниць прихованих світом.

«The Space Movie» вийшов у світ майже 40 років тому, і весь цей час наука розвивалася, було винайдено безліч технологій, створено велику кількість пристроїв, але, незважаючи на це, людство досі не пізнало всього, аби володіти точною інформацією про Всесвіт.

Тоні Палмер є почесним професором СНУ імені Лесі Українки, тому це не перший його  візит на Волинь. Кілька років поспіль Палмер приїздить до нас із цікавими лекціями на різноманітну тематику і щоразу пропонує фільми, що вже завоювали мільйон шанувальників по всьому світі. Тому подібні кінопокази видатного режисера-документаліста стають хорошою осінньою традицією.

З нетерпінням чекаємо наступного року, аби переглянути ще один шедевр кінематографу разом з автором!

 

-Al Students’ View-

«The Space Movie»
Scroll to top