“In the beginning was the word … its use and abuse today”

Про могутню силу слова на зустрічі зі студентами розповів Почесний професор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Тоні Палмер.

Високоповажний лектор зауважив, що саме слово стало початком світобудови, тому його роль у функціонуванні суспільства важко переоцінити. Оскільки слова здійснюють неабиякий вплив на кожного, вміння доцільно їх використовувати є необхідним.

Професор наголосив, що найяскравіше істотна вага слова спостерігається у літературній сфері діяльності людини, де основний інстумент творення – мова. Пан Палмер представив три праці, на прикладі яких продемонстрував силу слова.

“Last Witnesses” – шедевр пера Світлани Алексеівич, лауреатки Нобелівської премії з літератури. Твір – зібрання спогадів людей, які пережили Другу світову війну, зібрання моторошних, але реальних картин людської жорстокості.

“Anthem for Doomed Youth” Вілфреда Оуена – переживання учасника Першої світової війни, обурення абсурдом масових вбивств і знущань.

“Youth” – автобіографічне оповідання Джозефа Конрада, пронизане юнацькими сподіваннями 16-річного хлопчака, який змалечку мріє про відкриті простори моря.

Представнені літературні твори – унікальні зразки того, що “Language is crucial” (Тоні Палмер).

Лекція видалася неймовірно насиченою та захопливою, адже пан професор вкотре зацікавив спраглих до нових знань студентів. З нетерпінням чекаємо майбутніх зустрічей!

“In the beginning was the word … its use and abuse today”