Секція “Прикладна лінгвістика” на Фестивалі науки

3 травня в СНУ імені Лесі Українки розпочався щорічний Фестиваль науки. На факультеті іноземної філології відбулось пленарне засідання, на якому із доповідями виступили молоді науковці, що поповнили лави докторів філософії протягом останнього року. Кафедру прикладної лінгвістики представляла асистент кафедри, кандидат філологічних наук Розвод Е.В.

О 13:30 відбулось традиційне засідання секції «Прикладна лінгвістика» під керівництвом проф. Біскуб І.П.  Ірина Павлівна виголосила доповідь на тему « Медіатекст як дискурсивна стратегія: на перетині мультимедійності та мультимодальності»
Викладачі кафедри долучились до наукової дискусії із доповідями, що окреслюють перспективні напрями розвитку сучасної прикладної лінгвістики:
 Екологічні неологізми в англійській мові. Т. Бондар (доцент, СНУ ім. Лесі Українки);
Language in the EU educational sphere. А. Данильчук (доцент, СНУ ім. Лесі Українки);
 Комп’ютерний аналіз даних українського зіставного корпусу художньоі літератури. С. Засєкін (доцент, СНУ ім. Лесі Українки);
 Лексичні маркери концептуальних стилів: гендерний аспект. Д. Каліщук (доцент, СНУ ім. Лесі Українки);
 Хмарні сервіси як засіб створення сучасних презентацій. Ю. Линник (доцент, СНУ ім. Лесі Українки);
Типи англомовних мультимодальних лексем. Л. Макарук (доцент, СНУ ім. Лесі Українки);
Перцептивні бар`єри комунікації. О. Рогач (доцент, СНУ ім. Лесі Українки.);
 Національні особливості мультимодальної англомовної реклами в друкованій пресі Австралії. Ю. Рогач (асистент, СНУ ім. Лесі Українки).
Усі учасники секційного засідання активно брали участь у дискусії та ділились досвідом із використання новітніх інформаційних технологій, теоретичних та практичних напрацювань сучасної лінгвістики.
На завершення доцент Линник Ю.М. продемонстрував можливості створення мультимедійних презентацій за допомогою застосування середовища на основі технологій штучного інтелекту.
Секція “Прикладна лінгвістика” на Фестивалі науки