“Rock, Baby, Rock” або як прикладники святкували свій день

З 27 по 31 березня наш корпус вирував від активності, креативних ідей та нескінченних співів у коридорах. А все тому, що ми святкували тиждень нашого Факультету Іноземної Філології.

Родзинкою тижня, безперечно, став концерт, підготовлений студентами першого та другого курсів кафедри прикладної лінгвістики, який відбувся в останній день святкувань. Викладачі та студенти зібралися разом, щоб насолодитися неймовірним шоу та похизуватися вихованцями Лесиного університету перед учнями старших класів Луцьких шкіл, що радо відгукнулися на запрошення розділити з нами свято.

Здавалося, оплески ніколи не закінчаться, а глядачі були зачаровані талантом і творчістю наших студентів. Цей захід став справжнім доказом наполегливої праці та відданості студентів та їхніх кураторів, які допомогли їм підготуватися до виступів. Ми пишаємося студентами прикладної лінгвістики та впевнені, що вони й надалі дивуватимуть нас своїми вміннями та досягненнями.

Якщо ви пропустили цей захід, не хвилюйтеся, ми про вас подбали. Перегляньте відео та фото нижче, щоб дізнатися про найяскравіші моменти виступів. Ми впевнені, що ви будете вражені талантом та нестандартними творчими ідеями прикладників. Із вдячністю до всіх, хто був причетним до реалізації цього заходу, із нетерпінням чекаємо на нові подібні події в майбутньому.

Автор публікації                                                      Ксенія Недошитко

“Rock, Baby, Rock” або як прикладники святкували свій день