Професійний ріст випускників спеціальності «Прикладна лінгвістика»

Нещодавно у рамках викладання курсу «Риторико-комунікативна культура перекладача» відбулася інтерактивна зустріч з випускницею спеціальності прикладна лінгвістика ВНУ ім. Лесі Українки Вікторією Алєксєєвою. Нині Вікторія працює керівником відділу перекладів компанії 3Shape. 3Shape – це міжнародна IT-компанія з головним офісом у Копенгагені, яка є світовим лідером у сфері CAD/CAM рішень для стоматології та лабораторій протезування.

Студенти мали нагоду послухати про професійний досвід Вікторії, її становлення як провідного спеціаліста у галузі перекладу та менеджменту.

Пізнавальною була розповідь про особливості роботи у міжнародній компанії, вимоги до підбору кадрів, а саме перевірка рівня володіння мовою, перекладацькі навички, а також обов’язковий досвід проживання в іноземній країні чи перебування в іншомовному середовищі.

Цікавим було те, що, оскільки це данська компанія, то вона реалізує скандинавську бізнес-культуру, яка орієнтована на людські ресурси, на відміну від багатьох інших іноземних та вітчизняних компаній, головним акцентом яких є прибуток. Саме такий людино центристський підхід і дозволив Вікторії успішно поєднувати роботу в компанії з народженням та вихованням трьох діток.

Велике ДЯКУЄМО за зустріч та цікаву розмову!

Завідувач кафедри прикладної лінгвістики проф. І. П. Біскуб,

доцент кафедри прикладної лінгвістики О. О. Рогач,

доцент кафедри прикладної лінгвістики Ю. М. Линник.

Професійний ріст випускників спеціальності «Прикладна лінгвістика»