Правильний вибір — запорука успіху!

Нам 25! Молоді, активні та перспективні. Проте, повірте, досягнень вже чимало. Талановите студентство трансформується у фахових знавців своєї справи, на яких з нетерпінням чекають передові компанії світу. Балачки? Ні, факти.

Професіоналізм наших випускників підкорює сферу hi-tech, ІТ та медіа простори . 3shape Ukraine, Inquake Softworks, Havas Media Middle East, SoftServe, The App Solutions і це лише початок.

Ми змогли у цьому переконатися на зустрічі з нашими випускниками, що пройшла в наповненій теплими спогадами атмосфері. У цих стінах загартовувався характер кожного, а завдяки мудрим наставникам,нашим викладачам, здобуті знання ставали потужним козирем.

Ось така вона сучасна прикладна лінгвістика нашого вишу. Як нинішні студенти, старатимемося підтримувати цей рівень й надалі. З ювілеєм! Нових досягнень, прагнень та успіхів!

Автори: студентка 1-го курсу Анна Смоляр, ас. Новак В.Р., ст.в. Волошинович Н.В.

AL Students’ View

Правильний вибір — запорука успіху!