“Наша мета – стати ближчими..” (фото)

Святкування 25 річниці кафедри Прикладної Лінгвістики 2 листопада цього року розпочалося з цікавого флешмобу – за власної ініціативи викладачі разом із студентами вишикувались перед головним входом головного корпусу Східноєвропейського національного університету в літери англійського алфавіту A і L, скорочення від Applied Linguistics, та число 25, враховуючи кількість років від початку заснування кафедри.

Одразу після того святкова процесія перемістилась до аудиторій, які для багатьох вже стали рідними.

Протягом усього часу панувала приємна невимушена атмосфера, студенти різних курсів мали унікальну можливість поспілкуватись із викладачами за чашечкою теплого чаю та шматочком яблучного пирога, дізнатись безліч цікавого про заснування та розвиток кафедри, про тих, без кого її розвиток та існування були б просто неможливими.

“Наша мета – стати ближчими..” (фото)