No, I’m alive! I’ll live eternally! I have that in my heart which cannot die!

Зовсім нещодавно учні з різних шкіл Луцька побували в стінах Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на демонстраційній лекції “Спеціальність “Прикладна Лінгвістика””.

Окрім цього юнаки та дівчата мали змогу поринути в унікальний світ усім відомої драми-феєрії Лесі Українки.

новый кололаж

Проте це відбулося нестандартним шляхом, адже “Лісову пісню” студенти кафедри “Прикладна лінгвістика” представили англійською мовою. Незважаючи на всі складнощі, що могли виникнути впродовж підготовки до виступу, “прикладники” дійсно гідно справилися зі своїм завданням.

DSC_0087

Увесь драматизм історії: страждання Мавки, життєва мудрість дядька Лева, Лукашева втрата самого себе, трагічна помилка матері, в’їдливість Килини та безтурботність і свобода Русалок – усе це, усі емоції були майстерно відшліфовані та передані публіці акторами театрального гуртка СНУ.

DSC_0082

DSC_0102

DSC_0107

DSC_0114

Школярі, їхні вчителі, а також студенти та викладачі Східноєвропейського національного університету, який з гордістю носить та шанує ім’я Лесі Українки, щиро вдячні театральному гуртку та його керівникам, і звісно кафедрі Прикладної Лінгвістики, за неймовірний досвід, пережитий за короткий час вистави. До привітань приєдналися також завідувач музею Лесі Українки Тетяна Данилюк-Терещук та ще одна гостя свята, вчитель Луцької школи № 5, Моренчук Лідія Іванівна.

новый коллаж

Окремо слова вдячності хоче подарувати усім причетним до створення вистави інформаційний колектив кафедри Прикладної Лінгвістики AL STUDENTS` VIEW. Ми приємно вражені чудовою грою. Ми також бажаємо творчого натхнення, креативу, подальшого розвитку і процвітання театрального мистецтва у стінах університету.

AL Students` View

No, I’m alive! I’ll live eternally! I have that in my heart which cannot die!