Навчальна практика з комп’ютерної лінгвістики: зустріч з фахівцями Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

24 березня 2023 року студенти 4 курсу у рамках навчальної практики з комп’ютерної лінгвістики під керівництвом кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри прикладної лінгвістики Розвод Еліни Вадимівни відвідали Волинський науково – дослідний експертно – криміналістичний центр МВС України.

Долучились до зустрічі також студенти – четвертокурсники, які вивчають курс «Експертні системи» (викладач: кандидат технічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики Крестьянполь Любов Юріївна).

Фахівці НДКЦ ознайомили студентів з основними аспектами практичної роботи за такими напрямами досліджень:

• у сфері інформаційних технологій;
  • комп’ютерно-технічні та телекомунікаційні дослідження;
  • лінгвістична та почеркознавча експертиза.

Висловлюємо подяку за організацію зустрічі керівництву центру, заступнику директора центру, завідувачу відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Петру Володимировичу Мохіру.

Працюємо далі! 🇺🇦