Нас кличе у мандри дорога…

Не дивуйтеся! Так, так,  саме у профорієнтаційні мандри на Львівщину вирушила кафедра прикладної лінгвістики Волинського національного університету імені Лесі Українки 16 вересня 2021 року. У поїздку ми взяли усе найнеобхідніше: гарний настрій, теплу вересневу днину і бажання зустрітися з випускниками та педагогічним колективом Червоноградської спеціалізованої школи І – ІІІ ступеня № 8, щоб розповісти про основні переваги навчання на факультеті іноземної філології, і на спеціальності «ПРИКЛАДНА ЛІНГВІСТИКА» зокрема.

Дирекція школи в особі Красуляка Петра Михайловича створила усі належні умови для спілкування з одинадцятикласниками з дотриманням усі карантинних вимог. З вітальним словом до випускників звернулася завідувач кафедри прикладної лінгвістики, доктор філологічних наук, професор Ірина Біскуб.

Вона розповіла школярам про основні напрямки навчальної та наукової діяльності кафедри, перспективи дуальної освіти та можливості кар’єрного зростання, навчаючись за освітньо-професійною програмою «Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика». Про фахові компетентності, якими володітимуть випускники прикладної лінгвістики, розповіли доценти кафедри, кандидат технічних наук Любов Крестьянполь та кандидат філологічних наук Оксана Рогач.

Зустріч була цікавою, інформативною, з великим спільним фото на згадку. Ласкаво просимо за знаннями та вміннями на прикладну лінгвістику!

Висловлюємо щиру вдячність викладачу кафедри прикладної лінгвістики кандидату філологічних наук Ірині Каузі та дирекції школи за підготовку та організацію зустрічі.

Далі неодмінно буде…

Нас кличе у мандри дорога…
Scroll to top