Інавгурація 2021

День посвяти в студенти – найзнаменніший день для студента.  Це день, коли враз народжується дорослість, відповідальність. Ніби, нічого, крім урочистої ходи, не змінюється. Але….Насправді, змінюється все: відчуття, сприйняття.
3 вересня і студенти ВНУ одягнули свої мантіі і пройшлися вулицями Луцька. Кожен відчув себе трішки студентом Хогвардсу, але, нажаль, чарівної палички ніхто не видавав. Всі прекрасно зрозуміли, що для того аби стати успішним, потрібно неабияк працювати.

Зібравшись на стадіоні, студенти почули вітання, настанови та побажання ректора, викладачів та гостей. Можливо, у когось в цей час народилася нова мрія. А хтось просто нудьгував, зморившись на сонечку.

Найщасливішими виглядали ФІФи! Вмостившись на зеленому пагорбі, який вже встиг отримати назву „Свобода”, вони показали що готові руйнувати будь-які стереотипи. Вони – волелюбні, відкриті цьому світові, готові до будь-яких нестандартних рішень. І, що головне, вони – не самі. Поряд –  викладачі, для яких вищий пілотаж в простоті і відкритості.
Користуючись ситуацією, студенти раділи, як малі діти, влаштували фотосесію, мали можливість високо підкинути свої шапочки.
Такими ж високими нехай і будуть і їхні досягнення!
В добру путь! Vivat academia! Vivant professores!
Інавгурація 2021