Курс “Основи ІТ маркетингу” від стейкхолдерів

28 вересня 2021 р. першою лекцією з курсу “Основи ІТ маркетингу” розпочався третій рік реалізації навчання з елементами дуальної освіти для студентів освітньої програми “Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика”. Цей курс викладає Віктор Левандовський – директор ІТ компанії InternetDevels, один з найактивніших стейкхолдерів та партнерів кафедри.

Відповідно до Меморандуму, підписаного між Волинським національним університетом імені Лесі Українки та компанією InternetDevels, навчання з елементами дуальної освіти передбачає викладання курсів “Основи ІТ маркетингу” та “Контент-маркетинг у сфері ІТ” фахівціми-практиками, а також відбір групи студентів для навчання у ІТ компаніїї суміжно з навчанням в навчальних аудиторіях.

Освітню компоненту “Основи ІТ маркетингу” було внесено до освітньо-професійної програми та начального плану після аналізу рекомендацій випускників та на підставі обговорення стейкхолдерами й працедавцями.

Метою навчального курсу є оволодіння знаннями щодо ключових маркетингових технологій, аналіз власних потреб та можливостей щодо подальших перспектив працевлаштування у сфері ІТ, занурення студентів у практично орієнтоване навчальне середовище всередині успішної комп’ютерної компанії.

Бажаємо студентам успіху у вивченні курсу “Основи ІТ маркетингу”!

Курс “Основи ІТ маркетингу” від стейкхолдерів