«ХТО ЗВЕРХУ? ВИКЛАДАЧІ ПРОТИ СТУДЕНТІВ!» БЛАГОДІЙНИЙ ЗБІР ГРОШЕЙ ДЛЯ ЗСУ

23 квітня 2024 р. на Факультеті іноземної філології відбувся захід «Хто зверху? Викладачі проти студентів!» участь у якому взяли студенти та викладачі кафедри прикладної лінгвістики. Дійство відбувається у межах благодійного Великоднього марафону ВНУ імені Лесі Українки, мета якого – збір коштів для ЗСУ.

Під час заходу відбулася низка конкурсів, зокрема «Бліц», «Відгадай пісню», «Хто я» та інші. Звісно, традиційно для шоу «Хто зверху» були й бонусні запитання. Під час заходу панувала позитивна та дружна атмосфера.

До слова запросили ректора Анатолія Цьося. Він закликав не забувати подвиг Героїв, які віддали своє життя за Україну в боротьбі з ворогом.

«Ми маємо пам’ятати всіх, хто загинув. Також ми повинні якісно й ефективно працювати, здобувати якісну освіту, щоб бути корисними державі. І, звісно, потрібно активно займатися волонтерською діяльністю», – резюмував очільник Університету.

Також, під час заходу відбувся благодійний аукціон. Ведучі розіграли низку цікавих лотів. Шоу супроводжували танцювальні та вокальні виступи студентів. Зрештою, присутнім вдалося зібрати понад 13600 гривень.

Підсумувала захід декан факультету Лариса Макарук, яка подякувала студентам і викладачам за організацію: «У нас одна мета й одна ціль – збір коштів для ЗСУ. Дякую всім, хто знайшов можливість бути тут. Прохання й надалі підтримувати один одного і продовжувати організовувати благодійні заходи».

«ХТО ЗВЕРХУ? ВИКЛАДАЧІ ПРОТИ СТУДЕНТІВ!» БЛАГОДІЙНИЙ ЗБІР ГРОШЕЙ ДЛЯ ЗСУ