ІV СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЛІНГВІСТИЧНІ ГОРИЗОНТИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

2 листопада 2020 року кафедра прикладної лінгвістики Волинського національного університету імені Лесі Українки взяла участь у ІV студентській науковій конференції «Лінгвістичні горизонти ХХІ століття“. Захід відбувся на платформі для онлайн-зустрічей Zoom замість звичного проведення в стінах університету.

На конференцію були запрошені також студенти інших вищих навчальних закладів, зокрема Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Учасники заходу успішно здійснили апробацію результатів своїх наукових робіт, а також обговорили актуальні питання сучасної іноземної філології. Це можна було зробити очно, безпосередньо з доповіддю на конференції, або ж заочно.

Під час “Лінгвістичних горизонтів ХХІ століття” працювали такі секції: Прикладна лінгвістика, Дискурсознавство, Текстознавство та перекладознавство, Функціональні характеристики мовних одиниць різних рівнів, Мовознавство та Комунікативна лінгвістика.

По закінченню усі учасники, чиї доповіді були прослухані, отримали сертифікати та можливість опублікувати свій науковий доробок у науковому виданні «SCIENTIA EST POTENTIA: молодіжний науковий вісник факультету іноземної філології» № 7.

Щиро дякуємо усім учасникам конференції за активну участь, а оргкомітету за чудову можливість випробувати себе та обмінятися цінними знаннями та досвідом!

ІV СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЛІНГВІСТИЧНІ ГОРИЗОНТИ ХХІ СТОЛІТТЯ»