АНОНС: ІV СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЛІНГВІСТИЧНІ ГОРИЗОНТИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ЇХНІХ НАУКОВИХ КЕРІВНИКІВ!

Кафедра прикладної лінгвістики Волинського національного університету імені Лесі Українки запрошує вас взяти участь у ІV студентській науковій конференції «Лінгвістичні горизонти ХХІ століття», яка відбудеться     4 листопада   2020 року о 12:00 у головному корпусі ВНУ імені Лесі Українки (форму проведення конференції буде уточнено після закінчення реєстрації учасників).

Мета конференції – здійснити апробацію результатів студентських магістерських робіт, що передбачає обговорення актуальних питань сучасної іноземної філології.

Форми участі у конференції:

1. Усна доповідь і публікація статті (виступ із доповіддю на секційному засіданні ‒5-7 хв.)
  2. Публікація статті.
  3. Вільний слухач (без отримання сертифікату).

У рамках роботи конференції заплановано роботу таких секцій:

1. Когнітивна лінгвістика.
  2. Комунікативна лінгвістика.
  3. Лексична та граматична семантики.
  4. Функціональні характеристики мовних одиниць різних рівнів.
  5. Міжкультурна комунікація. Етнолінгвістика. Соціолінгвістика.
  6. Літературознавство.
  7. Методика викладання іноземних мов.
  8. Текстознавство та перекладознавство.
  9. Прикладна лінгвістика
  10. Дискурсознавство.

Для реєстрації у конференції потрібно перейти за посиланням і заповнити електронну анкету-заявку:

Кінцевий термін реєстрації 2 листопада 2020 року.

Зареєстровані учасники отримають сертифікат, що засвідчує їхню участь у конференції, а також матимуть можливість опублікувати статті в науковому виданні «SCIENTIA EST POTENTIA: молодіжний науковий вісник факультету іноземної філології» № 7.

З детальною інформацією щодо умов участі у конференції та публікації статті в студентському науковому збірнику можна ознайомитися, завантаживши інформаційні листи у прикріплених файлах.

Координатори конференції:

Карпіна Олена Олександрівна, кандидатка філологічних наук, старша викладачка кафедри прикладної лінгвістики, контактний телефон +380509855005.

Гнатів Зоряна Миколаївна, лаборантка кафедри прикладної лінгвістики, контактний телефон +380667907017.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

конференції «ЛІНГВІСТИЧНІ ГОРИЗОНТИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

Голова оргкомітету:

Біскуб Ірина Павлівна, докторка філологічних наук, професорка, завідувачка кафедри прикладної лінгвістики.

Члени оргкомітету:

Макарук Лариса Леонідівна, докторка філологічних наук, деканесса факультету іноземної філології.

Ущина Валентина Антонівна, докторка філологічних наук, професорка, завідувачка кафедри англійської філології.

Станіслав Ольга Вадимівна, докторка філологічних наук, професорка, завідувачка кафедри романських мов та інтерлінгвістики.

Застровська Софія Олександрівна, кандидатка філологічних наук, професорка, завідувачка кафедри німецької філології.

Коляда Еліна Калениківна, кандидатка філологічних наук, професорка, завідувачка кафедри практики англійської мови.

Андрієвська Вікторія Валеріївна, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри романських мов та інтерлінгвістики.

Карпіна Олена Олександрівна, кандидатка філологічних наук, старша викладачка кафедри прикладної лінгвістики.

Секретар:

Гнатів Зоряна Миколаївна, лаборантка кафедри прикладної лінгвістики.

Макет: студентка 2 курсу Лідія Патракеєва

АНОНС: ІV СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЛІНГВІСТИЧНІ ГОРИЗОНТИ ХХІ СТОЛІТТЯ»