13 листопада 2018 року на факультеті іноземної філології відбулася ІІ Міжнародна студентська наукова конференція «Лінгвістичні горизонти ХХІ століття». До заходу долучилися іноземні студенти, які навчаюся у Польщі. У роботі конференції взяли участь понад 60 учасників, як молодших, так і старших курсів, які виголошували доповіді у дев’яти секціях, присвячених широкому спектру актуальних лінгвістичних проблем у царині дискурсознавства, лексичної семантики, лінгвокультурології, літературознавства, термінознавства, лінгвістики тексту, лексикології, когнітивної, комунікативної та прикладної лінгвістики.
Під час доповідей студенти продемонстрували неабияку ерудицію та високий рівень знань. Ключова мета заходу – створити наукову платформу для апробації наукових досягнень студентської молоді. Принагідно зауважимо, що анонсований захід викликав зацікавлення не лише у студентів старших курсів, які мають уже певні напрацювання у науковій сфері, але й серед першокурсників та другокурсників, які роблять перші кроки у науковому світі.
Для студентів-магістрів – це чудова нагода здійснити апробацію магістерських робіт. Координували роботу секцій:
- доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної лінгвістики – Біскуб Ірина Павлівна;
- доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри романських мов та інтерлінгвістики – Станіслав Ольга Вадимівна;
- доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри англійської філології – Ущина Валентина Антонівна;
- кандидат філологічних наук, професор, завідувач кафедри практики англійської мови – Коляда Еліна Калениківна
- кандидат філологічних наук, доцент кафедри романських мов та інтерлінгвістики – Хайчевська Тетяна Миколаївна
- кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології – Лесик Ірина Валеріївна.
По закінченню заходу було обрано кращі доповіді. Кращими доповідачами стали: Федорчук Анна, Кутовой Владлен, Перетятко Уляна, Бабік Мирослава, Мельничук Ганна, Лосінець Лариса, Мельник Наталія, Лукащук Олександра, Сенюк Анастасія, Рожко Дарія, Шешаберідзе Софіко, Шмиговська Богдана, Ляшук Ірина, Приступа Михайло, яких було нагороджено дипломами.
Усі учасники мають змогу опублікувати результати розвідок у журналі «SCIENTIA EST POTENTIA: молодіжний науковий вісник факультету іноземної філології».
Автори: доц. Бондар Т.Г., ас. Новак В.Р., ст.в. Волошинович Н.В.