До 50-річчя висадки людини на місяць: профорієнтаційна зустріч зі школярами міста

19 квітня 2019 року на кафедрі прикладної лінгвістики факультету іноземної філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася зустріч з учнями 10-11 класів Луцького НВК № 26 та Княгининівського ліцею Волинської обласної ради. Модератором зустрічі виступила доц. Алла Хом`як.  Учням було запропоновано демонстраційну лекцію: Спеціальність «прикладна лінгвістика» у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

До присутніх звернулась декан факультету доц. Оксана Рогач, яка представила структуру факультету іноземної філології, вектори міжнародної діяльності та організаційну роботу на факультеті.

Завідувач кафедри проф. Ірина Біскуб окреслила особливості вступної кампанії 2019 року та перспективи навчання на спеціальності Прикладна лінгвістика. Ірина Павлівна зауважила, що цього року спеціальність Прикладна лінгвістика була акредитована  за найвищим четвертим рівнем, і, відповідно до рішення МОН України, видано акредитаційний сертифікат на відкриття нової освітньої програми Прикладна лінгвістика. Переклад і комп`ютерна лінгвістика.

Доцент кафедри Діана Каліщук презентувала нові методи викладання дисциплін “Мовленнєва патологія” та “Криміналістична лінгвістика”, які передбачають налагодження співпраці з Волинським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України.   https://all.vnu.edu.ua/never_hide_things_from_hardcore_thinkers

По завершенні лекції учні мали можливість почути виступ у виконанні студентки 4 курсу спеціальності «прикладна лінгвістика» Дарини Зубчук.

Розинкою заходу став  перегляд уривків фільму відомого британського режисера, партнера кафедри прикладної лінгвістики Тоні Палмера «The Space Movie»,  український переклад якого здійснили студенти та викладачі кафедри.