АНОНС: VII студентська наукова конференція «Лінгвістичні горизонти ХХІ століття»

1. Усна доповідь (виступ на секційному засіданні ‒ 5-7 хв.)
  2. Публікація статті.
  3. Усна доповідь і публікація статті.
  4. Вільний слухач (без отримання сертифікату).
  • українська
  • англійська
  • німецька
  • французька.
  1. Когнітивна лінгвістика.
  2. Комунікативна лінгвістика.
  3. Лексична та граматична семантика.
  4. Функціональні характеристики мовних одиниць різних рівнів.
  5. Міжкультурна комунікація. Етнолінгвістика. Соціолінгвістика.
  6. Літературознавство.
  7. Методика викладання іноземних мов.
  8. Текстознавство та перекладознавство.
  9. Прикладна лінгвістика
  10. Дискурсознавство.
  1. заповнити заявку за посиланням
  2. сплатити організаційний внесок у розмірі 35 гривень (організаційний внесок + комісію банку потрібно переказати на рахунок 4149 4993 4554 9321 до 30 жовтня. Фото квитанції про сплату оргвнеску надіслати на пошту karpina@vnu.edu.ua).
  3. Кінцевий термін реєстрації 27 жовтня 2023 року

Обсяг статті – 5-8 сторінок у текстовому редакторі MS Word Кінцевий термін подачі статті 01 листопада 2023 року. Із більш детальною інформацією щодо оформлення публікації та переліку документів можна ознайомитися в окремому інформаційному листі, який можна завантажити із сайту.

Карпіна Олена Олександрівна, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри прикладної лінгвістики, контактний телефон +380509855005.

Манчик Ольга Миколаївна, лаборант кафедри прикладної лінгвістики, контактний телефон +380933895277

Зареєстровані учасники отримають сертифікат, що засвідчує їхню участь у конференції.

Студенти також матимуть можливість опублікувати статті в науковому виданні «SCIENTIA EST POTENTIA: молодіжний науковий вісник факультету іноземної філології» № 10.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ
конференції «ЛІНГВІСТИЧНІ ГОРИЗОНТИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

Біскуб Ірина Павлівна, доктор філологічних наук, професор

Макарук Лариса Леонідівна, доктор філологічних наук, декан факультету іноземної філології.

Берладин Ольга Богданівна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри прикладної лінгвістики

Ущина Валентина Антонівна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри англійської філології.

Станіслав Ольга Вадимівна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри романських мов та інтерлінгвістики.

Зубач Оксана Адамівна, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри німецької філології.

Коляда Еліна Калениківна, кандидат філологічних наук, професор, завідувач кафедри практики англійської мови.

Карпіна Олена Олександрівна, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри прикладної лінгвістики.

Манчик  Ольга Миколаївна, лаборантка кафедри прикладної лінгвістики.