Англійська для ветеранів та їхніх сімей

На кафедрі прикладної лінгвістики ВНУ імені Лесі Українки успішно триває новий проєкт соціальної дії (ПСД) від Британської ради «Соціальна підтримка ветеранів та їхніх сімей засобами навчання англійської мови», реалізацію якого заплановано до квітня 2022 року. Координатор проєкту Сергій Засєкін відзначає, що участь і ветеранів і їхніх рідних як цільових груп є великим позитивом цього ПСД. Більшість із них почали вивчення англійської мови практично «з нуля». Особливу увагу студентів приділено випрацюванню навичок розмовного мовлення, знань базової граматики, культурних реалій. Проєкт передбачає високу інтенсивність занять, адже триватиме лише чотири місяці. Програма занять охоплює широкий спектр тем – від знайомства, подорожі, транспорту й спілкування у соцмережах до родини, розваг і дозвілля, бізнесу, написання резюме й пошуку роботи.

За відгуками на цей момент учасників проєкту, які покроково опановують англійську мову, заняття мають для них велику користь. З одного боку, вивчення мови розвиває пізнавальний інтерес до культури англомовних країн, а з іншого, – дає змогу адаптуватися в англомовному середовищі, а добуті знання – знайти більш високооплачувану роботу, в тому числі віддалену в часи пандемії, або започаткувати й розвивати власний бізнес за кращими європейськими та північноамериканськими стандартами.

Сергій Засєкін

Англійська для ветеранів та їхніх сімей