Звернення викладачів кафедри прикладної лінгвістики ВНУ

Дорогі наші студенти!

Викладачі кафедри прикладної лінгвістики і усі студенти у цей складний час відчувають єдине спільне бажання – допомогти Україні перемогти агресорів і продемонструвати світу нашу єдність і любов до нашої землі!

Військовий стан і нова військова реальність змушують нас правильно розставити пріоритети і стати на захист України! У цей час кожен повинен приносити користь країні і допомагати побороти загарбників.

Попри усі спроби посіяти паніку та дестабілізувати ситуацію, ми продовжуємо активно боротись.

Ректор університету пропонує продовжити дистанційне навчання. Ми з викладачами порадились і вирішили створити комфортні умови для кожного з вас, і віднині уважатимемо навчанням усі контакти і знаки уваги та підтримки кожному, хто потребує уваги і допомоги.

Викладачі запропонують вам орієнтовний перелік тем та завдань, які ви, за можливості, переглядатимете і вивчатимете. Жодних дедлайнів, жодних оцінок. Це робимо лише для того, щоб зберегти зв’язок з мирним життям і надію швидко повернутись до звичного навчання.

Ті з вас, хто активно займаються обороною держави, звільняються від усіх завдань.

Якщо у когось виникає скрутна ситуація, ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку. Звертайтесь до викладачів та однокурсників. Ми реагуватимемо на кожне повідомлення.

Ми запевняємо вас у нашій повній підтримці!

Будь ласка, дотримуйтесь усіх правил безпеки. Найважливіше зараз – зберегти Україну для українців, і українців для України!

Ми обов’язково повернемось в аудиторії і разом напишемо для майбутніх поколінь нову героїчну історію України!

З любов’ю і підтримкою,

Викладачі кафедри прикладної лінгвістики.

Тримаймося і гуртуймося! Слава і повага нашим ЗСУ та усім хто протистоїть ворогу! До Перемоги!

Звернення викладачів кафедри прикладної лінгвістики ВНУ