Випускники прикладної лінгвістики – промоутери української культури

Нещодавно уся свідома українська спільнота святкувала День народження Тараса Шевченка. Подія важлива, хвилююча і традиційна для України. Тому й на кафедрі прикладної лінгвістики викладачі та студенти підготували цікаві інтерактивні заходи до вшанування Кобзаря, щоби не тільки відзначити цей день, але й показати, що для кожного із нас значить Тарас Шевченко та його просвітницькі твори.

У цьому контексі особливо приємно було отримати лист від випускниці прикладної лінгвістики Соломії Лапко, яка разом зі своїм чоловіком Яссіном Аджабі (у недалекому минулому Яссін Аджабі – аспірант кафедри німецької філології, к.ф.н., викладач німецької та арабської мов, засновник Центру арабської культури факультету іноземної філології ВНУ ім. Лесі Українки) організували і провели яскраве свято, присвячене 207-й річниці від Дня народження Тараса Шевченка в Алжирі. Нині Соломія та Яссін працюють в університеті Абу Елкcаем Сад-Аллах – Алжир 2 (Abou Elkacem Saâdallah – University of Algiers 2) на факультеті перекладу та іноземних мов, де, крім викладання, здійснюють промоцію української культури в арабському світі.

Велика вдячність та побажання успіху на теренах освітньо-культурної дипломатії.

Публікацію підготували: доцент кафедри прикладної лінгвістики, к.ф.н.  О. Рогач, ст. викладач кафедри прикладної лінгвістики, к.ф.н. Ю. Рогач.

Випускники прикладної лінгвістики – промоутери української культури