У рамках заходів Тижня факультету іноземної філології, викладачі кафедри прикладної лінгвістики організували профорієнтаційну зустріч з випускниками Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука. Завідувачка кафедри прикладної лінгвістики проф. Ірина Біскуб розповіла учням про особливості освітньо-професійної програми підготовки філологів-практиків, перелік предметів навчального плану, навчальну траєкторію студентів (можливість обирати до 25% предметів), а також результати навчання, майбутні компетентності, вміння та навички студентів і перспективи працевлаштування. Особливу увагу проф. Ірина Біскуб звернула на дуальну освіту, завдяки якій студенти зможуть навчатися на спеціальності Прикладна лінгвістика й одночасно проходити практично-теоретичну підготовку у партнерській комп’ютерній компанії Computer Devils. Вона також ознайомила учнів-гімназистів з результатами опитування випускників прикладної лінгвістики, де вони зазначили найважливіші предмети, які їм знадобилися в житті, а саме: основна іноземна мова, друга іноземна мова, комп’ютерні науки, переклад, теорія комунікації, методика викладання іноземної мови.  

Доцентка кафедри прикладної лінгвістики Олена Котис розповіла учням про знання та вміння, які студенти зможуть здобути в результаті вивчення таких курсів, як синтез та розпізнавання мовлення, мовленнєва патологія,основна іноземна мова. Старший викладач кафедри Юлія Рогач поділилася інформацією про викладання курсу перекладу і його різновидів, а також вказала на практичність вивчення таких курсів, як експериментальна лінгвістика, квантитативна лінгвістика, які дають необхідні навички для проведення експериментальних та статистичних досліджень. Доцент кафедри Оксана Рогач ознайомила учнів з практичними знаннями, які студенти здобувають у результаті вивчення основ міжкультурної комунікації, міжкультурної бізнес-комунікації, бізнес-англійської, риторики та комунікативної культури перекладача. 

Зустріч вийшла цікавою та інформативною, тому висловлюємо щиру вдячність учителю англійської мови Луцької гімназії №21 імені Миколи Кравчука Юлії Чернецькій (Максимчук) за можливість її проведення.          

Доцент кафедри прикладної лінгвістики, к.ф.н.  О. Рогач, ст. викладач кафедри прикладної лінгвістики, к.ф.н. Ю. Рогач.  

 
 
Вибір майбутньої професії